360 Sanal Tur Panorama Çekim

Fotoğraf


Onaylı GOOGLE STREET VIEW SERTİFİKASI ile
Google MAPS işletme kayıtlarınıza 360 Sanal Tur çekimlerimizi ekliyoruz.

Google Street View Trusted Photographer


Kolay Navigasyon: Sahnelerin geçişi, kullanıcıların kolay kullanımı için kullanıcı dostu menü navigasyonu oluşturulur.

Uyumluluk: 360 Derece Sanal Tur çalışmalarımız HTML5 alt yapısı ile tüm platformlara %100 uyumluluk sağlar PC, Tablet ve Mobil cihazlara %100 uyumludur. Flash Player yüklü olmayan cihazlarda IOS, Android, Windows Phone kolaylıkla görüntülenebilir.

Koordinat - Konum: Sanal Tur yapılan mekanın harita üzerinde konumu gösterilebilir.

Kullanım Alanları:Turizm Otel ve konaklama hizmeti veren tesisler. İnşaat, Mimari ve Dekorasyon, Emlak proje, Showroom ve Galeriler, Kültür Sanat Eğlence aktivite mekanları, Fuar Standları, Hastane, Şehir, Müze, Alışveriş Merkezi, Okul, Fabrika ve gezilebilmesini istediğiniz tüm mekanlar.
 

Kayseri 360 derece panorama sanal tur çekimleri ile firmamız türkiye geneli sanal gezinti, 3D, 360 derece sanal tur hizmeti sağlar.

İç / dış mekanların ve etkinliklerin bilgisayar ekranından interaktif şekilde Sağa / Sola - Yukarı / Aşağıya hareketlilik vererek 360 derece 3 Boyutlu açı sayesinde rahatlıkla mekanlarınız gezilebilmektedir.

Kayseri 'de Panoramik çekimlerle gerçekleştirilen bu işlem, Firmamız tarafından düzenlenerek son kullanıcının rahat kullanımı için sanal tur gezintisi tamamlanmaktadır. Sanal gezinti, sanal tur, panorama, 360 sanal tur.

 

360 Sanal Tur

Kurumsal bir firma, marka ya da yeni bir oluşum için tanıtım alanlarında farklı reklam çalışmaları yapılmaktadır. Reklam çalışmaları sunulan hizmetlerin ve ürünlerin değerini gösterse de çok akılda kalıcı bir hizmet değildir. Ancak doğru ve profesyonel ekipmanlarla yapılmış olan 360 sanal tur ile hem daha fazla ilgi çekebilir hem de müşterilerinize sizleri daha da yakından tanıma imkânı oluşturabilirsiniz. 

360 Sanal Tur Nedir? 

Profesyonel ve bu sistem için yer alan özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekim hizmetleri olarak bilinmektedir. Kurumunuzun her alanı özel bir sistem üzerinden fotoğraflanır. Bu fotoğraflar optimize edilir ve belirli program kodları ile birleştirilerek, 3 boyutlu gerçek görüntü elde edilir. Kayseri ve çevresinde sunduğumuz hizmetlerle birlikte alanınızı daha iyi tanıtmak ve web sitenizde görüntülenmesi adına 360 sanal tur hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Sanal tur, 3D çizim programlarının aksine daha gerçekçi görüntüler elde edilmesini sağlar. Bu nedenle kurumunuzun tüm detaylarını, çalışma alanlarını ve hizmet verdiğiniz bölgeleri özel olarak tanıtabilirsiniz. 360 sanal tur, yalnızca kurumsal firmalar ya da markalar özelinde yapılan bir çalışma değildir. Aynı zamanda müze ve tarihi eser değeri taşıyan alanlar içinde özel olarak yapılabilen bir işlemdir. Günümüzde çoğu müze yapısı internet üzerinden sanal tur yapısını kullanıma açmaya başlamıştır. 

Sanal Tur Özellikleri 

Dijital dünyanın teknoloji ile birleşmesi ile birlikte her geçen gün yeni bir sistem ve özellik bizleri karşılıyor. Alanında profesyonel bir ekip ile sizlere sunduğumuz 360 sanal turhizmetimiz, kullanıcılarınıza ya da sizi ziyaret etmek isteyen kişilere özel bir alan sunuyor. Aktarım yaptığınız dijital mecra üzerinden kullanıcılar yalnızca mouse hareketi ile belirlenen konumları gezme imkânına erişebiliyor. 

Kayseri 360 sanal tur, günümüzün en özel ve teknolojik hizmetlerinden biridir. Kullanıcılarınıza ya da ziyaretçilerinize kendinizi daha iyi tanıtmak adına onları sanal ortamda ufak bir gezintiye çıkarabilirsiniz. Bu sayede marka değerinizin daha iyi anlaşılmasını ve çalışma ortamınızın verdiği sıcaklığı gösterme imkânınız bulunacaktır. Sizlerde bu özel hizmetten yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.