Web Tasarım

Yazılım


Web tasarım, bir marka için günümüzün en büyük gerekliliklerinden biri haline gelmiştir. Tanıtım, hizmet bilgilerini sunma gibi birçok özelliğin yer aldığı bu sistemler, aslında bir markanın tanıtılması için de en iyi alanlardan biridir. Sitenizin sizi yansıtması ve marka bilincini ortaya koyması adına kaliteli bir hizmet almanız gerekmektedir. İşte bu nokta da sizler için sağladığımız yeni nesil web tasarım hizmeti ile sektör içerisinde en iyi olmayı hedefliyoruz.

İyi Bir Site Nasıl Olmalıdır?

Eski dönem web sitelerine bakıldığında genel ve basit yapı gözden kaçmaz. Özellikle tasarımın kötü oluşu siteler için büyük bir sorundur. Web tasarım yeni nesil hali ile tüm bu sorunları ortadan kaldırmak adına bir çağ başlatmıştır. Basit ama etkili bir sistem sunan bu siteler, günümüz teknoloji ve modernizmine uygun olarak hazırlanmaktadır.

İyi bir site için ilk olarak markanın tanınması gerekmektedir. Site içerisinde marka renklerinin kullanılması, menü yapısının basit ve anlaşılabilir şekilde düzenlenmesi gerekir. Eğer markanız yalnızca bir tanıtım alanı oluşturuyorsa efektif bir web tasarım çalışması yapılabilir. Bu çalışmalar özel tasarım ekipleri tarafından hazırlanarak marka siteniz ile bütünleştirilir.

Tasarım ekibimiz renk kullanımı ve animasyon geçişleri hakkında özel bir çalışma yaparak, marka ile bir bütünlük sağlar. Ancak istediğiniz site bir e-ticaret ise bu alanda yine marka bilinci ön planda olmakla birlikte kişilerin istediği alana kolayca ulaşması sağlanır. E-ticaret mantığı içerisinde yer alan tasarım sistemlerine uygun olarak çalışma yapılması gerekmektedir.

Kayseri Web Tasarım

Web sitesi sizlerin bir kimliği olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle verdiğiniz hizmet alanına göre çeşitli tasarımlarla sizlere istediğiniz kimliği oluşturuyor ve yeni nesil bir sistem oluşturuyoruz. Web tasarım alanında Kayseri’den tüm dünyaya yayılan bir hizmetimiz ile sizlere en iyisini sunuyoruz.

Alanında profesyonel yazılımcılarımız ile isteklerinizi dinleyerek, gerek kontrol panelli gerekse standartlara uygun bir tasarım ile sizlere hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızda her zaman ilk önceliği sizlerin isteklerine veriyor ve süreci etik anlayış ile sürdürüyoruz. Sizlerde bir site sahibi olmak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Hazır yazılım kurbanı olmayın!

Hazır sunulan yazılımlar ile web sitenizi yaptırırsanız ileriye yönelik size zararları doğacaktır. Sürpriz ücret talepleri, açık kaynak kodlu olduğu için zararlı yazılım sızması (Güvenlik Açığı) olabilir, teknik müdahalenin yapılamaması, size özel değil yazılıma göre dizayn edilmesi, kurumsal kimliğinizi yansıtmaması, işletmeniz büyürken ileride talep edeceğiniz extra  modüllerin yansıtılamaması bu ve bunun gibi bir çok sebepler...

Firmamız ASP.NET teknolojisi ile web sayfanızın web site kodlamasını sağlar size özel yönetim paneli ile web sitenizi güncellemenize olanak tanır.
HTML5 - CSS3 teknolojileri görselleştirir, JQuery ile hareketlilik kazandırır.

Türkiye geneli hizmet veren firmamız, Web Tasarım konusunda 14 yıllık tecrübe edinen Adixi sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.

Web sitenizde olması gereken 5 ALTIN kural!

  • Grafik Tasarım - "Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı."
  • Web Programlama - "Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz."
  • Optimizasyon - "Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz."
  • Esnek & Uyumluluk - "Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır."
  • Sosyal Medya & Reklam - "Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir."

Adixi Kurumsal Reklam Ajansı.

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.