Kurs Otomasyon Yazılımı

Yazılım


Gelişmiş bir öğrenci yönetim sistemi ile eğitim kurumunuzun potansiyelini en üst düzeye çıkarın. Öğrenci Yönetim Sistemi, tüm eğitim süreçlerinizi kolaylaştıran ve optimize eden kapsamlı bir yazılım çözümüdür.
 

  • Öğrenci Kayıt ve Geçmiş Kayıtlar: Hızlı ve güvenilir öğrenci kayıt işlemleriyle geçmiş kayıtları kolayca yönetin.

  • Yoklama Alma ve Katılım Takibi: Otomatik yoklama alma özelliği ile öğrenci katılımını takip edin ve raporlarla analiz edin.

  • Kurs Tanımlama ve Ücret Girişi: Kontenjan tanımı ile Kurslarınızı detaylı bir şekilde tanımlayın, ücretleri yönetin ve ödeme süreçlerini izleyin.

  • Eğitmen ve Branş Yönetimi: Eğitmen atamalarınızı düzenleyin, branşları yönetin ve eğitim kadronuzun performansını artırın.

  • Dönem ve Zaman Yönetimi: Akademik dönemleri tanımlayın, gün ve saat planlamalarınızı düzenleyin.

  • Form ve Bilgi Tanımlama: İl ve ilçelerden engel durumlarına, dosya türlerinden çalışma durumlarına kadar birçok formu kolayca tanımlayın.

  • Yönetici Yetkilendirmeleri: Yönetici rollerini belirleyin ve yetkilendirmeleri özelleştirin.

  • Anket Oluşturma ve Raporlama: Birden fazla anket oluşturun, gelişmiş raporlarla eğitim süreçlerinizi analiz edin.

  • SMS Entegrasyonu: Öğrencilere ve velilere bilgilendirme mesajları göndermek için entegre SMS sistemi kullanın.

  • Mobil Uygulama Desteği: Öğrenci giriş ekranı ve mobil uygulama entegrasyonu ile öğrencilerinize daha iyi erişim sağlayın.

Bu yazılım, eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Verimliliği artırın, eğitim süreçlerini kolaylaştırın ve öğrenci yönetimini en üst düzeye çıkarın. Hemen başlayın ve geleceği şekillendirin!"

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.