Logo Tasarım

Tasarım


Kayseri'de Logo Tasarım hizmeti sunan firmamız. Firmanız kurumsal hizmetlerini üstlenmekten memnuniyet duyarız.

Başta Kayseri, olmak üzere dünyanın neresinde olursanız olun Logo Tasarımı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alternetif renkler, alternatif çizgiler ile logonuzu oluşturalım.

Logo Tasarımında ki aşamalar;

  • Başlangıç aşamasında minimum 5 – 10 Adet logo tasarlanıp, karşılıklı görüşme halinde neticelendirilecektir.
  • Sunum sonrası alternatifler, değişiklikler ve rötuş  işlemleri uygulanır.
  • Kolay algılanabilir, farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olacak düzeyde Logo tasarlanacaktır.
  • Logo’nun farklı mecralarda kullanımı için Karar sonrasında, Alternatif renk grupları ile kullanımı sunulacaktır (Siyah renk, Beyaz Renk, Renkli arkaplanlar da kullanımı gibi)
  • Kurumsal Logo Kullanım Kılavuzu oluşturulur ve renk sistemi çizelgesi ile (CMYK, RGB, HTML) gibi ortamlarda kurumsal logo renklerinizin renk kodları sunulur. 

 

Logo Tasarım 

Yeni bir oluşum için marka değeri sunmak ve hizmetleri anlatacak özel bir sistem geliştirmek çok önemlidir. Genel olarak tanıtım ve reklam gibi hizmetlerle bu süreç yönetilmeye çalışılsa da unutulan ve aslında çok önemli olan bir değer bulunmaktadır; Logo. 

Logo tasarım, ilk olarak okuryazarlık değerinin düşük olduğu yıllarda ortaya çıkan bu çalışma, günümüzde daha modern ve sistematik bir hal almıştır. Farklı çizgiler, renkler ve desenlerle kendinizi tanıtacağınız bu amblem, kurumsal kimliğinizin bir parçası olacak ve sizleri her alanda tanıtacaktır. Peki, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

Logo Tasarımda İncelikler

Günümüz teknolojileri ile birlikte dijital alan daha fazla ilgi görmeye başladı. İçerik üretme ve insanlara yeni bir oluşum göstermek isteyen kişilerle birlikte tüm dünya kreatif düşünme tarzına geçti. Bu düşünce akımı ile birlikte logo tasarımı da geçmişten günümüze gelen değerlerle birlikte daha da sadeleşerek kullanılmaya başlandı. Ancak bu alanda sadelik etkili olsa da akılda kalıcı çizgi çalışmaları varlığını korumaya devam etti. 

Kayseri logo tasarım hizmetlerimizde bir marka için logo tasarlarken ilk olarak değerlerinize ve kullanmak istediğiniz renk skalasına dikkat çekiyoruz. Bu nedenle alanında profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışmalarımızda ilk önceliği sizlerin düşüncelerine ve isteklerine veriyoruz. Renklerin, akılda kalıcı değerlerini bildiğimiz için çalışmalarımızda, markayı anlatan renk ve çizgileri özenli bir şekilde kullanıyoruz. 

Logo Çeşitleri

Geçmişten günümüze gelen sektör yapısı içerisinde logoçeşitleri 3 ana başlıkta ayrılmaktadır; İkonik, Yazısal ve Kombinasyon. 

İkonik Logo: Tasarım içerisinde yalnızca harf, sembol, özel olarak oluşturulmuş ikon ya da sembol yer almaktadır. Marka adına dair herhangi bir bilgi görmeseniz dahi, logoyugördüğünüz an da markayı tanıyabilirsiniz. 

Yazısal Logo: Marka adının ve renklerinin kullanılarak oluşturulduğu özel tasarımlardır. Marka için özel bir yazı karakteri belirlenir ve sade bir alt yapı tercih edilir. 

Kombinasyon Logo: İkonik ve yazısal logo tasarımlarının birleşmiş hali olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak sektör içerisinde en fazla görülen tasarım kombinasyonçalışmalarıdır. 

Kayseri logo tasarım hizmetimiz içerisinde sizlerin isteklerine ve marka değerinize göre profesyonel bir çalışma süreci yürütmekteyiz.

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.