Grafik Tasarım

Tasarım


"Aslında Herşey Hayal Etmekle Başlar...
Çünkü, Görünmeyeni Görünür Yapıyoruz..."

Kayseri Grafik Tasarım çalışmalarınızda profesyonel ekibimiz ile tüm platformlar için Grafik Tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Grafik tasarımı, bir iletişim aracı olarak kullanılan görsel öğelerin düzenlenmesi ve tasarlanması işlemidir. Bu işlem, bir dizi tasarım unsuru, renkler, tipografi ve görsel öğelerin kombinasyonunu içerir.

Grafik tasarım, çeşitli alanlarda kullanılır. Bu alanlardan bazıları, web tasarımı, reklamcılık, logo tasarımı, ambalaj tasarımı, kitap kapağı tasarımı ve afiş tasarımıdır. Grafik tasarımın amacı, bir mesajı en etkili şekilde iletmektir.

Grafik tasarımın en önemli özelliklerinden biri, iletişimin etkili bir şekilde sağlanmasını sağlamasıdır. Görsel öğelerin düzenlenmesi ve kombinasyonu, bir mesajın hızlı ve kolay bir şekilde anlaşılmasını sağlar. İyi bir grafik tasarımı, ürün ve hizmetlerin tanıtımı için etkili bir araçtır.

Grafik tasarımın bir diğer önemli özelliği, marka tanıtımına yardımcı olmasıdır. İyi bir marka, sadece bir logodan veya sembolden daha fazlasını gerektirir. Marka tasarımı, renkler, tipografi ve diğer tasarım unsurlarını içerir ve bir markanın tanınması ve hatırlanması için önemlidir.

Grafik tasarımın yarattığı etki, bir şirketin veya kuruluşun başarısını doğrudan etkileyebilir. İyi bir grafik tasarımı, hedef kitleye yönelik bir mesajı etkili bir şekilde iletebilir ve bir şirketin imajını geliştirebilir.

Sonuç olarak, grafik tasarımı, bir iletişim aracı olarak kullanılan görsel öğelerin düzenlenmesi ve tasarlanması işlemidir. İyi bir grafik tasarımı, bir mesajın etkili bir şekilde iletilmesini sağlar ve marka tanıtımına yardımcı olabilir. Bu nedenle, grafik tasarımı, bir şirketin veya kuruluşun başarısını etkileyebilir.

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.