Sosyal Medya Danışmanlığı

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Teknolojinin günlük hayat içerisine girişi ile birlikte son birkaç yılda ilgi alanlarında büyük oranda değişim söz konusu oldu. Bugün bir markanın iş birliği yapması ya da kendini tanıtması için sosyal medya üzerinde iyi bir konuma sahip olması gerekmektedir. Hayatın her alanını etkileyen ve bir pazarlama stratejisine sahip olan bu alanların yönetimi için ise sosyal medya danışmanlığı alınması gerekmektedir. En iyi portfolyo yönetimi ve marka bilinirliği için sizlere sunduğumuz bu hizmetimizle sizleri üst sıralara çıkartmayı hedefliyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya birçok farklı platformdan oluşmaktadır. Yönetim anlamında her platform için özel bir çalışma yapılması gerekmektedir. Günümüzde instagram yoğun bir şekilde kullanılsa da facebook, Google ve Youtube da aynı oranda kullanılmaktadır. Sosyal medyaya hâkim olmak ve çalışmalarınızla ön planda olmak adına haftalar öncesinden paylaşım planı oluşturulmalıdır.

Kayseri sosyal medya danışmanlığı ile sizlere nerede olursanız olun, en iyisini sunmak adına bir planlama yapmaktayız. Platformların kendi kurallarına göre sosyal medyanızı özenli bir şekilde düzenliyor ve son trendlere uygun hale getiriyoruz. Önceden planladığımız post, hikâye gibi paylaşımlara ek olarak influencer marketing alanında etkili bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medyanın Önemi

 Son dönemlerde akıllı telefonların artması ve sosyal platformların daha fazla ilgi görmesi nedeniyle pazarlama ve marka bilinirliği bu alanlarda kendini göstermeye başladı. Bu gün bir Google ya da Facebook reklamı üzerinden büyük kitlelere ulaşabilir ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı ile de sizlere bu alanda en iyisini yapmanız ve kendinizi göstermeniz için gerekli olan hizmetlerden biridir.

Sosyal medya doğru bir şekilde yönetildiğinde birçok kitleye ulaşabilir ve kendi yapınızı büyütebilirsiniz. Yönetim konusunda yalnızca paylaşımların yanı sıra doğru bir renk uyumu, görsel tasarım da büyük oran da etkili olacaktır. Bu nedenle profilinizin doğru bir şekilde yönetilmesi halinde hem istediğiniz kitleye ulaşabilir hem de kendi marka stratejilerinizi belirleyebilirsiniz.

Alanında uzman kişilerle sürdürdüğümüz medya danışmanlığında, markanız için gerekli olan tüm çalışmayı yönetiyoruz. Kayseri sosyal medya yönetim hizmetleri için markanızın renklerine ve değerlerine uygun bir profil oluşturuyoruz. Haftalık olarak hazırladığımız paylaşım planlarında, gündeme yönelik yeni trendler ile her alanda etkili olduğunuzu göstermek üzere hizmet veriyoruz. Siz de profesyonel bir yönetim istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Web Tasarım hizmetinde Adixi size neler sunar?

Web sitenizde olması gereken 5 ALTIN kural!

"Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı."
"Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz."
"Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz."
"Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır."
"Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir."
"Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar."

Adixi Gücünü Nereden Alır!

Adobe Photoshop
90%
Adobe After Effects
80%
HTML5 & CSS3
80%
Microsoft Visual Studio
80%
CorelDraw
90%
Müşteri Memnuniyeti
100%

Adixi Rekalm Ajansı | Web Tasarım Kayseri

Serçeönü Mah. Ahmet Paşa Cad. Özal Plaza Kat: 13 No: 102

Kayseri

,

Kocasinan

38010

.

+903522220667