Marka Tescili

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi Marka Tescil Belgesi alarak garanti altına alabilirsiniz. Markanızı koruma altına alarak sahte ürün ve hizmetlere dur dersiniz. Yasal güvencenizi talep ettiğiniz takdirde, Marka Tescil taleplerinizi gerçekleştirme bizden.

Logonuzu devlet koruması altına alarak, Marka Tescili sayesinde markanızın gücüne güç katar ve kurumsal itibarınızı zirveye taşır.
 

Ön Araştırma Ücretsiz!

Marka Tescillerinde sınıf kavramları bulunmaktadır, bu sınıf kavramları 45 sınıftan oluşmakta ve Marka Tesciliniz yapılırken sektörünüze uygun sınıf/sınıflar araştırılır ve sizleri bilgilendiririz.

Markanızı .com.tr alan adı ile koruyabiliriz. .com.tr alan adına sahip olmak için "Faaliyet Belgesi", "Ticari Sicil Belgesi", "Oda Sicil Kayıt Sureti" ya da Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı, "Marka Tescil Belgesi" ya da "Marka Başvuru Belgesi" Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan alınmış olan "Sicil Tasdiknamesi" ya da "Ticari Sicil Gazetesi"

Kayseri Marka Tescili
 Marka Tescili
Kayseri Marka Tescili
 Marka Tescili
Kayseri Marka Tescili
Antalya Marka Tescili

Web Tasarım hizmetinde Adixi size neler sunar?

Web sitenizde olması gereken 5 ALTIN kural!

"Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı."
"Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz."
"Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz."
"Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır."
"Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir."
"Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar."

Adixi Gücünü Nereden Alır!

Adobe Photoshop
90%
Adobe After Effects
80%
HTML5 & CSS3
80%
Microsoft Visual Studio
80%
CorelDraw
90%
Müşteri Memnuniyeti
100%

Adixi Rekalm Ajansı | Web Tasarım Kayseri

Serçeönü Mah. Ahmet Paşa Cad. Özal Plaza Kat: 13 No: 102

Kayseri

,

Kocasinan

38010

.

+903522220667