Marka Tescili

Danışmanlık


Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi Marka Tescil Belgesi alarak garanti altına alabilirsiniz. Markanızı koruma altına alarak sahte ürün ve hizmetlere dur dersiniz. Yasal güvencenizi talep ettiğiniz takdirde, Marka Tescil taleplerinizi gerçekleştirme bizden.

Logonuzu devlet koruması altına alarak, Marka Tescili sayesinde markanızın gücüne güç katar ve kurumsal itibarınızı zirveye taşır.
 

Ön Araştırma Ücretsiz!
 

Marka Tescillerinde sınıf kavramları bulunmaktadır, bu sınıf kavramları 45 sınıftan oluşmakta ve Marka Tesciliniz yapılırken sektörünüze uygun sınıf/sınıflar araştırılır ve sizleri bilgilendiririz.

Markanızı .com.tr alan adı ile koruyabiliriz. .com.tr alan adına sahip olmak için "Faaliyet Belgesi", "Ticari Sicil Belgesi", "Oda Sicil Kayıt Sureti" ya da Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı, "Marka Tescil Belgesi" ya da "Marka Başvuru Belgesi" Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan alınmış olan "Sicil Tasdiknamesi" ya da "Ticari Sicil Gazetesi"

 

Marka Tescili

Kurumsal bir firma sahibi olarak sunduğunuz herhangi bir ürün için markalaşma değeri almanız gerekmektedir. Markalaşma değeri, oluşturduğunuz markanın korunması ve tüm haklarının sizde olduğunu gösteren bir işlemdir. Yalnızca kurumsal bir firma değil, herhangi bir marka oluşturan ve bu marka üzerinden satış işlemleri yapan tüm kişiler marka tescili almak zorundadır. Aksi takdirde markanız herhangi bir kişi tarafından kullanıldığında, yasal olarak belirli bir söz hakkınız olmayabilir. 

Marka Tescili Alma

Kayseri ve çevresinde sunduğumuz özel hizmetlerle birlikte markanızı korumak adına, marka tescil işlemlerinizle ilgilenmekteyiz. Markanız ürettiğiniz ürünün ya da hizmetin diğer işletmelerin hizmetlerinden ayrıldığını gösteren bir işaret ile korunmaktadır. Bu işaret ile birlikte markanız üzerinde herhangi bir kişi hak ya da sahiplik talep edemez. 

Marka tescili almak için ilk olarak Türk Patent Enstitüsü’ne sizler için başvuru işlemlerini yapıyoruz. Enstitü tarafından özel olarak istenen belgelerle birlikte markanızın korunması adına süreci başlatıyoruz. Eksiksiz ve özenli olarak hazırlanan belgelerin ardından esasa uygun inceleme çalışmaları başlayarak, markanızın değer kontrolleri yapılıyor. Uygun görülmesi halinde ise ürününüz ya da herhangi bir hizmetiniz artık marka değeri taşımaya hak kazanıyor. Sizler için tüm bu süreçleri hallediyor, esas ve usule uygun çalışmalar yürütüyoruz. 

Süreç Nasıl İşliyor? 

Marka tescili için kurum ve kuruluşlardan eksiksiz belge istemleri ile onay almanız gerekmektedir. Onay süreci Türk Patent Enstitüsü tarafından yürütülmesi nedeniyle özel bir inceleme çalışması yapılmaktadır. İncemeler sırasında belge kontrolleri, firmanın üretimi, satış işlemleri, logo, marka oluşturma kriterleri gibi tüm incelikler özel olarak kontrol edilmektedir. Ardından esasa uygun görülmesi halinde ise Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanarak markanız kurum tarafından korunur. Genel olarak marka tescili süresi değişken olabilmekle birlikte 10 yıllık bir süreci kapsamaktadır. 

Kayseri ve çevresinde sunduğumu hizmetlerimizle birlikte markanızın korunması adına süreci sizler için yönetiyoruz. Markanızın değerlerine yönelik çalışmalarınızı tamamlıyor, esaslara uyumunu sağlıyor ve markanızı tüm dünyaya yayılmaya hazır hale getiriyoruz. Yalnızca koruma değil, markanızı baştan yaratacak diğer hizmetlerimiz ile sizlere yeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz. 

 

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.