Rent a Car3 Paket Sistem

Yazılım


Rent a Car Web Paketi Profesyonel görünümü ve işlevselliği ile herşey düşünüldü. Araçlarınızı bu Web Paketi ile kolayca internette yayınlayıp rezervasyon almaya başlayabilirsiniz. Oto Kiralama Paketi

Oto kiralama firmalarına özel Rent a Car Paketi almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Rent a Car Referanslar

Rent a car firmaları için rent a car yazılımı oto kiralama sistemi, rent a car paketi detaylı özellikeri ve kolay kullanımı olan oto kiralama sistemi üzerinden kiralık araçlarınızı internet ortamında kolaylıkla rezervasyona açabilirsiniz.

Rent a car sitesi Alış - İade şehirleri ekleyebilme ve ücret tanımı yapabilme özelliği ile araba kiralama sisteminde sizin için herşey düşünülmüştür.

Rent a Car Paketi

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.