Rent a Car3 Paket Sistem

Rent a Car Web Paketi Profesyonel görünümü ve işlevselliği ile herşey düşünüldü. Araçlarınızı bu Web Paketi ile kolayca internette yayınlayıp rezervasyon almaya başlayabilirsiniz. Oto Kiralama Paketi

Oto kiralama firmalarına özel Rent a Car Paketi almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

rentacar3.adixi.net adresinden DEMO sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Rent a Car Sitesi

Rent a Car Referanslar

Rent a car firmaları için rent a car yazılımı oto kiralama sistemi, rent a car paketi detaylı özellikeri ve kolay kullanımı olan oto kiralama sistemi üzerinden kiralık araçlarınızı internet ortamında kolaylıkla rezervasyona açabilirsiniz.

Rent a car sitesi Alış - İade şehirleri ekleyebilme ve ücret tanımı yapabilme özelliği ile araba kiralama sisteminde sizin için herşey düşünülmüştür.

Rent a Car Paketi

Web Tasarım hizmetinde Adixi size neler sunar?

Web sitenizde olması gereken 5 ALTIN kural!

"Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı."
"Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz."
"Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz."
"Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır."
"Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir."
"Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar."

Adixi Gücünü Nereden Alır!

Adobe Photoshop
90%
Adobe After Effects
80%
HTML5 & CSS3
80%
Microsoft Visual Studio
80%
CorelDraw
90%
Müşteri Memnuniyeti
100%

Adixi Rekalm Ajansı | Web Tasarım Kayseri

Serçeönü Mah. Ahmet Paşa Cad. Özal Plaza Kat: 13 No: 102

Kayseri

,

Kocasinan

38010

.

+903522220667