Katalog Çekimi - Ürün Çekimi

Fotoğraf


Ürün ve mekanızı profesyonel bir dokunuş ile dijiral orama ve baskılı işlerinizde kullanılmak üzere ürün fotoğraf çekimi ile bir sıfır önde olun.

Kalitesiz işçilik sizin kalitenizi düşürmesin, profesyonel bir dokunuş ile ürün fotoğraf çekimi, mekan fotoğraf çekimi hizmetlerimizden yararlanın.

Kayseri ve çevresine hizmet veren firmamız, katalog vb. çalışmalarınız için ürün çekimi, uygulama çekimi, katalog çekimi ile profesyonel kalitede fotoğraf çekimleri hizmeti vermekteyiz. Ürün fotoğraf çekim fiyatları için iletişime geçiniz.

 

Ürün Fotoğraf Çekimi 

Dijitalleşen dünya içerisinde teknolojinin sürekli gelişmesi birçok farklı sektörü de beraberinde getirdi. Bugün yapılan tüm tanıtım çalışmalarında özel ekipmanlar ve belirli süreçler sağlanmaktadır. Özellikle bir firma kendi yapısı altındaki ürün ya da hizmeti tanıtmak istediğinde, son dönemin trendlerinegöre büyük bir başarı yakalayabilir. Bu alanda doğru ve kaliteli bir iş olan ürün fotoğraf çekimi de çok önemlidir. Doğru bir akış ve profesyonel çekim ile marka değerinizi dahi müşterilerinize gösterebilirsiniz. 

Çekim Ekipmanları

Ürün fotoğraf çekimi için özel bir stüdyo çalışması yapılmalıdır. Stüdyo içerisinde ürünün kullanıldığı malzemeye, ışığın yansımasına ve renklerin uyumuna kadar özel bir dikkat çalışması yapılır. Ürününüz, marka değeriniz ile bir olarak çekime hazırlanabilir. Kayseri ve diğer iller için verdiğimiz bu hizmetimizde, ilk olarak markanızın değerlerini, renklerini ve hizmetlerini iyi bir şekilde inceliyoruz. Ardından çekimi yapılacak ürüne göre renk uyumu hazırlıyoruz.  

E-ticaret sektörü içerisinde çoğalan arz talep ilişkisine yönelik olarak, tüm çekimlerimiz profesyonel bir ortamda yapılmaktadır. Ürün fotoğraf çekimi içerisinde sunulan ürünün ön plana çıkarılması için aydınlatma, açı ve detaylara özel olarak çalışıyoruz.  Kameralarımız son teknoloji olmakla birlikte alanında profesyonel kişilerle birlikte çalışmaktayız. Ürünleriniz ve kaliteli sunumları için en doğru adrestesiniz!

Ürün çekimlerinde kullanılan ürün yapısına ve kullanılacak alana göre tek bir tema sunmuyoruz. Ürünün kullanım alanına göre lifestyle ve dış çekim çalışmalarını da özel olarak sürdürüyoruz. Bu hizmetimiz ile hem kullanıcılara ürünün kullanışlı olduğunu gösteriyor hem de daha sıcak bir ortam oluşturuyoruz. 

E-ticaret ve Ürün Fotoğrafçılığı

Markanızın kendi sitesinde ya da farklı bir e-ticaret platformunda sunulmak üzere çekilen ürünlerin nasıl sunulduğu çok önemlidir. Çekilen fotoğrafın kalitesi ve sunulduğu mecra çok önemlidir. Kişilerde merak uyandırmak ve ilgiyi artırmak için profesyonel ekipmanlar ve ürün fotoğraf çekimi alanında uzman kişilerle çalışmak daha doğru bir yol izlenmesini sağlamaktadır. 

Kayseri ürün fotoğraf çekimi ile sizlere istediğiniz hizmeti doğru, kaliteli ve profesyonel bir ekip ile sunuyoruz. Sizler de ürünleriniz ile bir fark yaratmak istiyorsanız, hizmetlerimizi inceleyerek bize ulaşabilirsiniz. 

 

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.