Mobil Uygulama

Yazılım


Mobil Uygulama
Mobil Uygulama ile birtakım kodlar kullanıcıların yararlanabileceği şekle dönüşür ve çeşitli cihazlarda bu uygulamalar kullanılır. Akıllı telefonların yanı sıra telefon ve tabletlerde de geçerli olan bu özel kodlar çeşitli kolaylığı de kullanıcılara sunar.

Mobil işletim sistemleri olan Android ve IOS için tasarlanan mobil uygulamalar sayesinde kullanıcılar çeşitli hizmetleri alabilir. Cihazlardan yüksek beklentilere yol açan bu tür uygulamalar birçok alanda yarar sağlamaktadır. Masa üstü uygulamaların akıllı telefonlarda kullanılamadığı durumlarda mobil uygulamaların önemi daha da artmaktadır.

Kullanıcılar açısından kolaylık yaratan mobil uygulamalar her geçen gün yeniliklere de konu olmaktadır. Bu uygulamalara erişimin kolay olması ve kullanıcı dostu arayüzleri onları vazgeçilmez hale getirmektedir. Akıllı telefon ve tabletler aracılığı ile mobil uygulamalardan yararlanılabilir.

Dijital pazarlama yöntemleri arasında mobil uygulamalardan yararlanılırken bu uygulamalar işletmeler açısından önemli kolaylıkları da sağlamaktadır. Firmaların müşterileri ile aralarında köprü kurmaya yarayan bu tür uygulamalar sayesinde ürün ve hizmetler kısa sürede alıcılarla buluşturulmaktadır.

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.