Özel Yazılım

Yazılım


Özel yazılım, önceden belirlenmiş bir amaca yönelik olarak tasarlanmış ve özelleştirilmiş bir yazılım türüdür. Bu yazılım, bir şirket veya kuruluşun özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilir ve genellikle üçüncü taraf yazılımlarından farklıdır.

Özel yazılımlar, işletmelerin iş süreçlerini otomatikleştirmelerine, verimliliklerini artırmalarına, işlevselliklerini geliştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olabilir. Bu yazılımlar, özel ihtiyaçlara özel olarak tasarlanır ve özel gereksinimleri karşılamak için özelleştirilebilir.

Özel yazılımın bir diğer avantajı da, şirketlerin iş ihtiyaçlarına uyacak şekilde geliştirilmiş olmasıdır. Bu, şirketlerin iş süreçlerinde kullanılan yazılımların doğru bir şekilde çalışmasını sağlar ve aynı zamanda şirketlerin iş akışlarına uyacak şekilde özelleştirilmiş bir arayüz sunar.

Özel yazılımların geliştirilmesi, diğer yazılım türlerine göre daha pahalı olabilir. Ancak, özel yazılımların avantajları, yatırımın maliyetini kısa sürede karşılayabilir.

Sonuç olarak, özel yazılım, işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve özelleştirilmiş bir yazılım türüdür. Bu yazılımlar, işletmelerin iş süreçlerini otomatikleştirmelerine, verimliliklerini artırmalarına, işlevselliklerini geliştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olabilir.

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.