Tanıtım - Reklam Filmi

Video


Tanıtım Filmi

Kurum, kuruluş ya da marka çalışmalarında tanıtım oldukça önemlidir. Tanıtım sırasında kullanılan materyaller, hedef kitle ve yapılacak çalışmanın profesyonelliği kapsamında doğru bir hizmet anlayışı sağlanması gerekir. Her kurum, kuruluş ya da marka kendi değerlerini göstermek ve sektör içerisinde varlığını belirtmek için bir tanıtım filmi hazırlaması gerekir. Bu sektördeki yeriniz, hedef kitlelere ulaşmanız ve dijital dünyanın içerisinde olduğunuzu göstermeniz için büyük bir fırsattır.

Nasıl Olmalıdır?

Marka, kurum ya da kuruluş bazında yapılan çalışmalarda ilk olarak değerler noktasında bir bilinç oluşturulması gerekmektedir. Bilinçlenme kapsamında yapılacak olan filmin içeriği oluşturulur, son revizeler yapılır ve gerekli platformlar için çekim işlemlerine başlanır. Tanıtım filmi tek taraflı bakılacak bir işlem değildir. Bu durumda oyuncuların olması bir seçenekken tamamen video kurgu sistemi ile de filminizi oluşturabilirsiniz.

Tanıtım filmi içerisinde özel ve abartılı bir çalışma yapılması doğru değildir. Özellikle günümüzün sadelik isteği karşısında abartılı çalışmalar yapılması, samimi gelmemekle birlikte beğenilmeyecektir. Bu alanda iyi bir bilgi ve kullanılmasının artı bir avantaj sağlayacağı durumların belirlenmesi gerekmektedir.

Kayseri tanıtım filmi çalışmalarımızda yeni sistem üzerinde uzman olan çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışmaya başladığımız ilk an itibari ile sizleri en iyi şekilde tanıtmak ve göstermek için süreci birlikte yönetmekteyiz. Filminize hayat verirken, marka değerlerini de büyük oran da kitlelere ulaştırıyoruz.

Tanıtım Süreci

Tanıtım filmi yaptırmak istediğiniz de ilk olarak süreç yönetimi yapılması gerekir. Markanın, kurumun ya da kuruluşun sunduğu hizmetlerin öğrenilmesi gerekmektedir. Ardından marka değeri, vurgulanması istenilen özellikle ve diğer bilgiler üzerine bir çalışma yapılmalıdır. Bu alanda oluşturulacak film için ilk aşama da içerik çalışmaları başlar. Metin kurgusu, karşılıklı konuşma metni gibi reklam sektörüne uygun bir içerik oluşturulmalıdır. Metin revizyonları sonrası ise film çalışmaları başlar.

Hizmet verilen alan hakkında alınan tüm bilgilere göre oyunculu ya da video kurgu yöntemi ile ilk taslak oluşturulur. Burada en üst teknoloji ürünleri, gelişmiş program bilgisi ve istenilen video çalışması yapılması sağlanır. Hedeflerinize ulaşmanın ilk yollarından biri olan tanıtım sürecinde sizleri yalnız bırakmıyor ve en iyisini profesyonel çalışanlarımız ile sizlere sunuyoruz.

ADİXİ
Neler Sunar

Adobe Photoshop0
Adobe After Effects0
HTML5 & CSS30
Microsoft Visual Studio0
CorelDraw0
%100 Memnuniyet Garantisi0
Grafik Tasarım

Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı

Optimizasyon

Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.

Web Programlama

Sağladığımız ASP.NET, MSSQL teknolojileri ile güncellenebilir. Siz müşterimizin Admin panelinden Web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.

Esnek & Uyumluluk

Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.

Sosyal Medya & Reklam

Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda 10 yıllık tecrübe edinen Adixi Reklam Ajansı sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.